Miło że tu jesteś.
Jeszcze milej nam będzie zobaczyć Cię w naszym gospodarstwie!

Kilka słów o naszym gospodarstwie agroturystycznym .

Nazywamy się Adriana i Jacek Ziturus. Wraz z rodzicami Jadwigą i Lechem oraz córką Nicolą od 5 lat prowadzimy nasze gospodarstwo agroturystyczne. Jest to nasze miejsce na ziemi, do którego teraz chcemy zaprosić Ciebie i Twoją Rodzinę.

Od wczesnej młodości naszym marzeniem było stworzenie tutaj, na rodzinnej ziemi, ekologicznego gospodarstwa agroturystycznego, otoczonego naturą i wiejską rodzinną atmosferą. Zaczynaliśmy od jednego małego domku w lesie, dzisiaj budujemy kolejne skrzydło. Najpierw przyjeżdżała do nas dość liczna rodzina i każdy wyjeżdżał wypoczęty i zachwycony. Dlatego postanowiliśmy tę energię dawać też turystom.

Na co dzień prowadzimy gospodarstwo rolne i z pasją uprawiamy ziemię. Kochamy naturę, lasy, grzyby, ryby, zwierzęta domowe i hodowlane, zdrową polską żywność. Sami w większości hodujemy i uprawiamy to, co jemy. A jeśli już musimy kupić to kupujemy ze sprawdzonych lokalnych źródeł. Nasze posiłki nie są porcjowane – siadamy i biesiadujemy aż do ostatniego kęsa.

Zapraszamy Was serdecznie do odpoczynku u nas, z pewnością odetchniecie od zgiełku i miejskiego rytmu, a zachwycicie się pozytywną energią, spokojem i słońcem. W otoczeniu naszych zwierząt i stawów można od nowa zachwycić się życiem! Gwarantujemy niezapomniane piesze i rowerowe wycieczki, spływy kajakowe w okolicy, wędkowanie, grzybobranie, relaks nad wodą i przy ognisku. Mamy także warunki do aktywności fizycznej, na naszym boisku rozegrał się już niejeden mecz piłki nożnej czy siatkowej. Nie zapominamy o dzieciach: plac zabaw w okolicy czy duża trampolina z pewnością umilą im czas. Naszych gości zachęcamy do wspólnej uprawy roli i ogródka z nami. Zapewniamy, że gwarantuje to pozytywne emocje i endorfiny. Wspólnie możemy też upiec chleb, ciasto czy wyprodukować ser. Chcemy by goście u nas poczuli się jak u dobrego krewnego na wsi!

Czekamy także na gości obcojęzycznych.

Menu